O nás

Firma Target Fixings vyrábí, již od 90-tých let, nerezové helikální výztuže 'Bar Flex' pro statické opravy budov. Nyní má své kanceláře nejen ve Velké Británii, ale i v Nizozemí, Německu a České republice. Stávající ředitelé společnosti, ve spolupráci s vynálezcem helikálních výztuží, představili tento systém, jako první na světě, stavebnímu trhu ve Velké Británii již na začátku 80-tých let.

Běžně navržené specifikace zahrnují opravy statických problémů jako například praskliny ve zdivu, prasklé klenby, překlady, parapety nebo římsy, vyduté zdi či praskliny z důvodu sedání základů.

Základním materiálem je Bar Flex, výztuž vyrobená z austenitické nerezové oceli, instalovaná do cementové malty Bond Flex. Díky dlouholetě prokázaným způsobům výroby, Bar Flex výztuž má unikátní vlastnosti - je vysoce pevná a tvrdá, ale zároveň i měkká. Navíc, ve spolupráci se zdivem, pracuje jak v tahu, tak i v tlaku - a to vše ve stejnou dobu. Těmito způsoby výroby se získává nejdůležitější vlastnost výztuže Bar Flex - PRUŽNOST. Tato úroveň pružnosti není dosažená v žádném jiném běžném materiálu. Proto Bar Flex umožňuje sezónní pohyby budov, přičemž nepovolí další praskliny zdiva.

V roce 1998 představila firma Target Fixings pilotu 'Heli Pile®'. Pilota šroubovitého tvaru, vyráběná z hliníkové slitiny, vyhrála v Londýně prestižní cenu 'Millennium Product Award'. Heli Pile pilota byla originálně navržena pro menší opravy při sesuvu půdy či nedostatečné únosnosti základů. Nyní je však používána také pro novostavby - nabízí 'bezbetonový' způsob základu staveb, speciálně pro lehčí stavby. V porovnání s tradičními způsoby pilotování je instalace Heli Pile piloty rychlá a jednoduchá.

Pokud máte zájem o naše výrobky nebo služby, prosím neváhejte nás kontaktovat nebo vyplňte konktaktní formulář a my se Vám obratem ozvěme zpět.